Solarisbaan Herenochtend 5 oktober 2023

Een mooie dag vandaag om weer een lekker potje te golfen. Met 35 heren aan de start van de Solarisbaan die meetelt voor voor de verbetering van onze WHS handicap. In het totaal zijn er 27 birdies geslagen. Helaas was er een storing in de Egolf4u app waardoor we alle kaarten handmatig hebben moeten invoeren. De uitslag kwam hierdoor iets later.
Gerben Wouda presteerde het vandaag om 46 stablefort punten te halen. Omdat hij nog geen 3 kaarten gelopen heeft dingt hij niet mee voor de prijzen. Leo Koetsenruijter kwam in 65 slagen rond en scoorde 42 stablefort punten. De Neary is op hole 1 geplaatst en is gewonnen met een afstand van 1,20 m door Pe Snijders. De Longest is op hole 9 geplaatst en gewonnen door Frits Verstappen met een afstand van 165 meter. Beide heren hebben 2 balletjes hiervoor ontvangen. We hebben 4 prijzen in beide categorie├źn. Zie voor de uitslag hieronder:

Categorie 1 -9.0 t/m 30.0 PROFS

  • 1e prijs Leo Koetsenruijter 42 sft.
  • 2e prijs Jac Kessels 36 sft.
  • 3e prijs Frits Verstappen 36 sft.
  • 4e prijs Koen van Herk 36 sft.

Categorie 2 30.1 t/m 60.0 SEMI PROFS:

  • 1e prijs Louis Houben 41 sft.
  • 2e prijs Adrie van Genuchten 37 sft
  • 3e prijs Pieter Boots 37 sft.
  • 4e prijs Peter Fleuren 37 sft.

Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd.

DE WECO-GROEP

Golfens iets voor jou?

Kom eens geheel vrijblijvend een kijkje nemen tijdens de inloopdagen of heren- damesochtenden en raak overtuigd van de bijzonder ontspannen sfeer in de vrije lucht en op hole 19

adres golfbaan

Kapelkeshof
Roomweg 85
5985 NS, Grashoek
Tel: 077 308 2677

Leuk dat je er weer bent