Matchplay finale Hoge handicaps

Onder prachtige (golf) omstandigheden en een redelijke belangstelling ging Ramon als een speer van start. Eerste twee holes een birdie en een 2-0 voorsprong. Romald bleef kalm en ja hoor, na 9 holes was het 4-3 voor Romald. Het bleef spannend tot hole 13, hier verspeelde Romald zijn voorsprong en kwam Ramon op gelijke hoogte. Romald bleek aangeslagen en maakte op hole 16 en 17 een paar foutjes waardoor Ramon de winst greep met 7-5. Ramon Litjens is dus de matchplay kampioen in deze categorie.

Golfens iets voor jou?

Kom eens geheel vrijblijvend een kijkje nemen tijdens de inloopdagen of heren- damesochtenden en raak overtuigd van de bijzonder ontspannen sfeer in de vrije lucht en op hole 19

adres golfbaan

Kapelkeshof
Roomweg 85
5985 NS, Grashoek
Tel: 077 308 2677

Leuk dat je er weer bent