Matchplay competitie finale lage handicaps 2021

De weersomstandigheden waren iets minder dan zaterdag, nog geen zonnetje en de golfbaan was nog redelijk vochtig. En opnieuw veel belangstelling voor deze finale tussen Huub Kneepkens en Jos Terlingen. De neutrale marker was vandaag Hans Vos. Na 9 holes was de stand nog steeds in evenwicht 3-3. Op hole 14, 15 en 16 sloeg Huub echter de bal in de bunker en greep Jos de kansen en behaalde hierdoor de winst met 7-3. De matchplaycompetitie van 2021 zit er op, in elke categorie waren er 20 deelnemers en dus goed voor een mooie competitie. Een speciaal woord van dank, voor de sponsoring van de prijzen, aan Architectenbureau Koen van Herk. Ook in 2022 zal de matchplaycompetitie zeker op de agenda staan. Bedankt voor jullie deelname, de Weco.

Golfens iets voor jou?

Kom eens geheel vrijblijvend een kijkje nemen tijdens de inloopdagen of heren- damesochtenden en raak overtuigd van de bijzonder ontspannen sfeer in de vrije lucht en op hole 19

adres golfbaan

Kapelkeshof
Roomweg 85
5985 NS, Grashoek
Tel: 077 308 2677

Leuk dat je er weer bent