Herenochtend Kapelkeshofbaan 31 maart 2022

Ondanks dat het vandaag 31 maart is zegt men in de volksmond april doet wat hij wil.
Daar gaat het op lijken. De temperatuur is gezakt. Vele van ons waren weer winters gekleed en met klamme koude handen moest er gegolft worden. Desondanks de weersvoorspellingen hebben we vandaag toch nog met 54 heren de Kapelkeshofbaan gespeeld. In het totaal zijn er toch 53 birdies gespeeld. Geen uitschieters want het hoogste aantal was 3 birdies door 3 personen. De neary stond op hole 10 en is gewonnen door Romald Peeters met een afstand van 0,49 cm. Verschillende heren sloegen de bal in de bunker maar deze zijn goed losgemaakt er lagen er perfect bij waardoor de meeste in een slag de bal eruit sloegen. Goed werk van Louis en zijn team. Verder is te vermelden dat er bij de Profs niemand de 36 stablefort punten wist te scoren. De hoogste score was hier voor Wim van der Sterren met 35 stablefort punten. Wim proficiat! Het koude weer en lichte regenbui had toch zijn invloed op de resultaten. Bij de Semi Profs wisten 3 spelers wel deze score wel te halen met als uitschieter Jos Ummels met een score van 41 stablefort punten. Jos proficiat top gespeeld!
Er zijn weer 6 prijzen in beide categorie├źn. Alle prijswinnaars gefeliciteerd.
Voor de verdere uitslagen zie hieronder:

Categorie Profs -9.0 t/m 7.5:

 • 1e prijs Wim van der Sterren 35 stf.
 • 2e prijs Frans Bergmans 34 stf.
 • 3e prijs Dre Thiessen 34 stf.
 • 4e prijs Harry Schoenmakers 33 stf.
 • 5e prijs Martien Rutten 32 stf.
 • 6e prijs Coen Kessels 31 stf.

Categorie Semi Profs 7.6 t/m 54.0:

 • 1e prijs Jos Ummels 41 stf.
 • 2e prijs Ruud Bongers 37 stf.
 • 3e prijs Piet Smolenaars 36 stf.
 • 4e prijs Jo Vossen 35 stf.
 • 5e prijs Alex Maas 35 stf.
 • 6e prijs Oscar de Groen 35 stf.

De volgende week spelen we de Solarisbaan en starten we om 9.00 uur.

DE WECO-GROEP

Golfens iets voor jou?

Kom eens geheel vrijblijvend een kijkje nemen tijdens de inloopdagen of heren- damesochtenden en raak overtuigd van de bijzonder ontspannen sfeer in de vrije lucht en op hole 19

adres golfbaan

Kapelkeshof
Roomweg 85
5985 NS, Grashoek
Tel: 077 308 2677

Leuk dat je er weer bent