Herenochtend donderdag 21 april 2022

Met 56 deelnemers hebben we vandaag een heerlijk balletje kunnen slaan. Er is ontspannen en serieus gespeeld. In het totaal zijn er 66 birdies geslagen. De neary is gewonnen door Ger Zanders met een afstand van 1,50 m op hole 13. Ger had zelf 5 birdies geslagen en de baan rondgelopen in 51 slagen. Proficiat Ger. Van de 56 spelers waren er maar 6 spelers die 36 of meer stableford punten hebben gescoord. Enkele spelers sloegen fantastische hoge ballen die op de green vielen, er overheen stuiten en ergens in het hoge gras terecht kwamen. Een extra uitdaging om dan alsnog een par te halen. Vanuit de zandbak slaan is geen probleem met het losse zand. Wel effe oppassen want dan vliegen er kleine steentjes de green op. Als gevolg dat enkele birdie kansen hierdoor net stranden. Ook zagen we de Buggy weer rondrijden met de goedgemutste Jac Willems die er zin in had om een lekker balletje te slaan. Precies om 12.00 uur waren we klaar met de wedstrijd. Lekker op het terras zitten en bij een kopje koffie de uitslagen invoeren met de marker erbij. Al om al weer een fantastische zonnige mooie golfdag.
Er zijn weer 6 prijzen in beide categorie├źn te verdelen. Alle prijswinnaars gefeliciteerd.
Zie hieronder de uitslag:

Categorie 1: -9.0 t/m 7.5 Profs:

 • 1e prijs Ger Zanders 42 sft.
 • 2e prijs Hans Vos 37 sft.
 • 3e prijs Martien Rutten 37 sft.
 • 4e prijs Peter Ewalts 36 sft.
 • 5e prijs Jac Peeters 35 sft.
 • 6e prijs Wim Orbons 35 sft

Categorie 2: 7.6 t/m 54.0 Semi Profs:

 • 1e prijs Jac Zeetsen 41 sft.
 • 2e prijs Pe Snijders 37 sft.
 • 3e prijs Jan Seelen 34 sft.
 • 4e prijs Koen van Herk 34 sft.
 • 5e prijs Thei Peeters 34 sft.
 • 6e prijs Jo Vossen 33 sft.

Het was weer een geweldig dag

Tot de volgende week! DE WECO-GROEP

Golfens iets voor jou?

Kom eens geheel vrijblijvend een kijkje nemen tijdens de inloopdagen of heren- damesochtenden en raak overtuigd van de bijzonder ontspannen sfeer in de vrije lucht en op hole 19

adres golfbaan

Kapelkeshof
Roomweg 85
5985 NS, Grashoek
Tel: 077 308 2677

Leuk dat je er weer bent