Herenochtend 9 juni 2022

Aan deze gezellige golfmorgen deden vandaag 49 heren mee die in het totaal 57 birdies bij elkaar hebben geslagen. Gelukkig bleef het droog. De neary was door Jo Vossen op hole 12 neergezet. En ja hoor er stond een afstand van 0,29 cm op de lijst totdat Huub Kneepkens kwam en op hole 12 een hole in one sloeg. Een auto en 2 balletjes. Proficiat Huub. Ook was te zien dat er nieuwe matjes waren geplaatst. Dat heeft mij en enkele anderen zeker 8 slagen extra gekost doordat deze bol stonden. Goed bedoeld maar iets meer speling rondom en dan liggen de matjes perfect. Enkele takken die overhangen worden soms geraakt waardoor de bal van richting veranderd. Toch is er over het algemeen goed gespeeld. 2 spelers hebben onder de baan gelopen. Huub Kneepkens 52 slagen en Coen Kessels 53 slagen. Er zijn 5 prijzen in beide categorie├źn: Bij de Semi Profs valt Charles van Berlo met 40 stableford punten nog buiten de prijzen. Hij heeft nu zijn 2e kaart gelopen en gaat in handicap omlaag. Proficiat Charles. Bij de Semi-Profs hebben de eerste 10 spelers 36 of meer stableford punten. Bij de Profs lukte dat maar 4 spelers. Voor de uitslag zie hieronder:

Categorie Profs -9.0 t/m 7.5:

  • 1e prijs Huub Kneepkens 41 sft.
  • 2e prijs Jos Terlingen 37 sft.
  • 3e prijs Coen Kessels 36 sft.
  • 4e prijs Leo Koetsenruijter 36 sft.
  • 5e prijs Ger Zanders 33 sft.

Categorie Semi-Profs 7.6 t/m 54.0

  • 1e prijs Rik Reumkens 43 sft.
  • 2e prijs Peter Janssen 43 sft.
  • 3e prijs Adrie van Genuchten 40 sft.
  • 4e prijs Jac Willems 38 sft.
  • 5e prijs Will Kapteijns 38 sft.

ALLE PRIJSWINNAARS VAN HARTE GEFELICITEERD

Golfens iets voor jou?

Kom eens geheel vrijblijvend een kijkje nemen tijdens de inloopdagen of heren- damesochtenden en raak overtuigd van de bijzonder ontspannen sfeer in de vrije lucht en op hole 19

adres golfbaan

Kapelkeshof
Roomweg 85
5985 NS, Grashoek
Tel: 077 308 2677

Leuk dat je er weer bent