Herenochtend 28 juli 2022

Een mooie stralende zon zorgde er vandaag weer voor dat de Herenochtend al geslaagd was voordat we gingen starten. De vorige week werd de wedstrijd nog door het noodweer na afloop afgelast. Vele mensen konden de kaart niet meer lezen zo nat was deze geworden. Daarnaast speelden enkele diehards toch door totdat het niet meer ging en de green blank stond. Het inleggeld hebben we in de pot gestopt voor de slotdag. Vandaag werden er 56 birdies geslagen met 53 spelers en een hole in one op hole 2 door Jac Peeters. Jac proficiat met de oranje auto. Daarnaast ging de neary die op hole 1 stond naar Piet Hellenbrand met 1,06 m. Ook Frans Bergmans met een hcp van 1.5 speelde vandaag de baan in 55 slagen en had 37 stableford punten. Goed gespeeld Frans. Vermeldingswaardig is ook dat nieuwkomer Joep Raemaekers die na 3 kaarten op een hcp van 13.1 staat vandaag gewoon met 58 slagen een score van 45 stableford heeft gehaald. Hierdoor zakt Joep naar hcp 8.8. Proficiat Joep.
Volgende week de Solarisbaan aanvang 9.00 uur. Er is gevraagd om alvast een Solarisbaan kaart mee te nemen voor de volgende week.
Verder zijn er 6 prijzen Voor de Profs en de Semi Profs. Voor de uitslag zie hieronder:

Categorie 1 Profs t/m hcp 7.5:

 • 1e prijs Jac Kessels 38 sft.
 • 2e prijs Frans Bergmans 37 sft.
 • 3e prijs Peter Ewalts 36 sft.
 • 4e prijs Huub Hendriks 36 sft.
 • 5e prijs Jos Ummels 35 sft.
 • 6e prijs Harry Schoenmakers 34 sft.

Categorie 2 Semi Profs vanaf 7.6 en hoger:

 • 1e prijs Joep Raemaekers 45 sft.
 • 2e prijs Koen van Herk 39 sft.
 • 3e prijs Piet Smolenaars 39 sft.
 • 4e prijs Twan Arnoldussen
 • 5e prijs Frits Nellissen 36 sft.
 • 6e prijs Paul de Groen 36 sft.

ALLE PRIJSWINNAARS GEFELICITEERD

DE WECO-GROEP

Golfens iets voor jou?

Kom eens geheel vrijblijvend een kijkje nemen tijdens de inloopdagen of heren- damesochtenden en raak overtuigd van de bijzonder ontspannen sfeer in de vrije lucht en op hole 19

adres golfbaan

Kapelkeshof
Roomweg 85
5985 NS, Grashoek
Tel: 077 308 2677

Leuk dat je er weer bent