Herenochtend 15 juni 2023

Het zijn tropische omstandigheden maar toch waren er weer 47 deelnemers aan de herenochtend.

De scores bij de hoge handicaps waren bij de prijswinnaars zelfs uitzonderlijk, de 1e prijs voor Jac Zeetsen met maar liefst 43 stablefordpunten. De 2e prijs was voor Hans Nijssen en 3e werd Peter Janssen, beiden met 39 punten.

Bij de lage handicaps was Peter Ewalts op dreef, slechts 52 slagen nodig, een nieuw baanrecord, en daardoor winnaar met 41 punten. Hier werd Jan Deguelle 2e met 38 punten en 3e was Ger Zanders met 37 punten.
Daarnaast had Ger nog een hole-in-1 op hole 3 en dus weer een auto rijker.

De neary op hole 4 was voor Frits Verstapppen met 168 cm.

Voor de overige klasseringen zie de website.

Golfens iets voor jou?

Kom eens geheel vrijblijvend een kijkje nemen tijdens de inloopdagen of heren- damesochtenden en raak overtuigd van de bijzonder ontspannen sfeer in de vrije lucht en op hole 19

adres golfbaan

Kapelkeshof
Roomweg 85
5985 NS, Grashoek
Tel: 077 308 2677

Leuk dat je er weer bent