Herenochtend 12 mei 2022

Een gezellige golfdag met 49 deelnemers die genoten van het stralende zonnetje, hebben vandaag 44 birdies bij elkaar geslagen. Opvallend was dat de Neary op hole 12 stond en hier door Frits Verstappen een hole in one is geslagen. Dat houdt in, en een auto, en de 2 balletjes. Neary op 0 cm. Dit komt zelden voor. Frits proficiat. Bij de Profs was 36 het hoogst aantal stablefort score. Bij de Semi-Profs was 39 de hoogste score. Je kunt zien dat de vele zonneschijn en de perfecte baanonderhoud de greens er nu perfect bij liggen. Wel zijn de greens nog redelijk hard. Een hoog gespeelde bal die op de green landt stuit er nog wel eens over heen. Dan is het tijd om te herstellen. Toch weer een geslaagde Herenochtend.

In beide categorie├źn zijn er 5 prijzen te verdelen.
Voor de uitslag zie hieronder:

Categorie 1: -9.0 t/m 7.5:

  • 1e prijs Frans Bergmans 36 sft.
  • 2e prijs Frits Verstappen 35 sft.
  • 3e prijs Jac Peeters 34 sft.
  • 4e prijs Peter Ewalts 34 sft.
  • 5e prijs Huub Hendriks 34 sft.

Categorie 2: 7.6 t/m 54.0:

  • 1e prijs Romald Peeters 39 sft.
  • 2e prijs Henk Douven 38 sft.
  • 3e prijs Will Kapteijns 37 sft.
  • 4e prijs Pieter Boots 36 sft.
  • 5e prijs Tjeu Gielen 35 sft.

Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd.

DE WECO-GROEP

Golfens iets voor jou?

Kom eens geheel vrijblijvend een kijkje nemen tijdens de inloopdagen of heren- damesochtenden en raak overtuigd van de bijzonder ontspannen sfeer in de vrije lucht en op hole 19

adres golfbaan

Kapelkeshof
Roomweg 85
5985 NS, Grashoek
Tel: 077 308 2677

Leuk dat je er weer bent