Herenochtend 10 augustus 2023

Beste Golf vrienden vandaag weer een magere opkomst. Met 51 mannen hebben we onder de stralende zon een lekker balletje kunnen golfen. Door enkele afmeldingen en wat verschuivingen zijn we met 13 flights van start gegaan. Er zijn in het totaal 52 birdies geslagen. De neary is geplaatst op hole 14 en deze is gewonnen door Jan Geurts met een afstand van 1,05 m. De 2 balletjes zijn voor jou Jan, proficiat.
Alleen Jan Deguelle wist de baan rond te lopen in 54 slagen. Jac Peeters en Coen Kessels liepen beide 56 slagen. We hebben even moeten wachten op de uitslag omdat we in de E-golf4u app de kaarten van de Kapelkeshofbaan niet meer zagen staan zodat we alle kaarten handmatig hebben moeten invoeren.
Heel vreemd! Hopelijk was dit eenmalig. Dit moeten we even nachecken. Verder hebben we 5 prijzen in beide categorie├źn en hadden alle prijswinnaars 36 of meer stablefort punten. SUPER TOCH!
Zie voor de uitslag hieronder:

Categorie PROFS: -9.0 t/m 7.5

  • 1e prijs Jan Deguelle 38 sft.
  • 2e prijs Jac Peeters 36 sft.
  • 3e prijs Jan Bos 36 sft.
  • 4e prijs Huub Hendriks 36 sft.
  • 5e prijs Tjeu Gielen 36 sft.

Categorie SEMI PROFS 7.6 t/m 54.0

  • 1e prijs Har Gielen 39 sft.
  • 2e prijs Thei Peeters 38 sft.
  • 3e prijs Peter Janssen 38 sft.
  • 4e prijs Louis Houben 36 sft.
  • 5e prijs Serf Bertjens 36 sft.

Alle prijswinnaars gefeliciteerd.
DE WECO-GROEP

Golfens iets voor jou?

Kom eens geheel vrijblijvend een kijkje nemen tijdens de inloopdagen of heren- damesochtenden en raak overtuigd van de bijzonder ontspannen sfeer in de vrije lucht en op hole 19

adres golfbaan

Kapelkeshof
Roomweg 85
5985 NS, Grashoek
Tel: 077 308 2677

Leuk dat je er weer bent